Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.

Vánoční trhy v Kuksu a ukončení sezóny 2017 v Českém farmaceutickém muzeu

Pravidelný podcast s Mgr. Ladislavou Valáškovou, Ph.D., vedoucí Českého farmaceutického muzea v Kuksu. Tentokrát živě nahrávaný na Vánočních trzích.

…zprávy z farmacie, které jinde nenajdete!

apaDISKUSNÍ FORUM – Konkrétní diskuze k tématu
» PŘIDAT NOVÉ TÉMA
» PŘEHLED VŠECH TÉMAT
» PRAVIDLA DISKUZE

NÁZOR Z DISKUZE:

Autor: Monika [Počet reakcí: 2, Zobrazit]
Datum: 14.10.2013, 21:06:32

Ahoj Renato :) já jsem na tom uplně stejně :) už jsem s tím byla třikrát u doktora ale pokaždé se mi to vrací :) zkus si v lékárně koupit extrakt z lichořeřišnice a když uvidíš sebemenší příznak tak to začni brát :) pak bych ti taky doporučila se hodně prolévat džusem :) jakýmkliv ale hlavně 100% a kyselý :) a ještě bys mohla zkusit urologickej čaj :) ení to sice moc dobrý čaj :) ale pomáhá :) hlavně nesmíš zadržovat moč a pořád se prolévat :) doufám, že ti to pomůže i když mě to pomáh jen ze dne na den :) ale je to taková preventivita než něco objevíš :)

Reakce na tento názor…

Re: Zánět močového měchýře
Autor: linda2
Datum: 06.02.2014, 14:54:29

Ahojky, souhlas kromě 100% džusů! To ne, pokud máte silný zánět, jen Vás to podráždí, hlavně džusy z citrusů vůbec! Stejné, jako Vás podrážní ostré jídlo. Urologický čaj pořád, kapky Lichořeřišnice a Celík Zlatobýl, tabletky s extraktem z brusinek a výborná jsou homeopatika!

Re: Zánět močového měchýře
Autor: Karolína
Datum: 06.11.2013, 09:34:09

Pomoc ze dne na den a pak je to tu zase. Myslím, že děláte chybu, že pijete džusy, které jsou příliš kyselé, poněvadž ty právě dráždí močovou trubici. Zkuste to zaměnit za brusinkový džus, který je určen přímo na tyto potíže. Není sice moc dobrý, ale pokud si jej naředíte vodou, je to bez problémů poživatelné. Dále mám odzkoušený Wobenzym, který jsem dostala na doporučení od lékárnice, doporučila mi kůru minimálně na tři měsíce, kterou jsem podstoupila a zánět opravdu na delší dobu zmizel. Výborné jsou také hypermanganové sedavé koupele (cca 20min.). A rozhodně nic nezkazíte, když budete systematicky posilovat imunitu.

NÁVRAT K DISKUZI NA TÉMA:

Zánět močového měchýře

apaPODCAST

Podcastový tip

Doc. MUDr. Leoš Heger, CSc.

Lékárenství z pohledu min...

Doc. MUDr. Leoš Heger, CS...
26.10.2011

Mgr. Veronika Hrabcová

Norské lékárenství 4. – N...

Mgr. Veronika Hrabcová
06.04.2010

RNDr. Marek Petráš

Očkování proti choleře...

RNDr. Marek Petráš
10.08.2009

PharmDr. Ján Valjan

Rychlokvašené laborantky?...

PharmDr. Ján Valjan
22.09.2009

PharmDr. Lenka Doležalová

Příprava chemoterapie pro...

PharmDr. Lenka Doležalová...
29.11.2010

Dr. Emil Zörner

Generický trh léčiv v ČR ...

Dr. Emil Zörner
08.03.2010

PharmDr. Stanislav Havlíček

Volby – čas na změny v lé...

PharmDr. Stanislav Havlíč...
02.06.2010

Mgr. Veronika Hrabcová

Norské lékárenství 3. – r...

Mgr. Veronika Hrabcová
29.03.2010

PharmDr. Tibor Czuľba

Komerci v rámci soustavné...

PharmDr. Tibor Czuľba
16.01.2011

PharmDr. Ján Valjan

SLeK začala odebírat lice...

PharmDr. Ján Valjan
10.06.2009

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.