Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Lékárny Dr.Max

V síti Dr.Max má odborné vzdělávání tak velké zastání, že nemusíme být závislí na sponzorech

Druhá část prezentačního podcastu společnosti Česká lékárna holding, a.s., mj. o systému vzdělávání a Akademii Dr.Max. Hosté: PharmDr. David Mendl (provozní ředitel Lékáren Dr.Max), MUDr. Gabriel Pallay, CSc. (manažer odborného vzdělávání).

…lékárenství začíná tady!

apaDISKUSNÍ FORUM – Konkrétní diskuze k tématu
» PŘIDAT NOVÉ TÉMA
» PŘEHLED VŠECH TÉMAT
» PRAVIDLA DISKUZE

NÁZOR Z DISKUZE:

Autor: Karolína [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 06.11.2013, 09:34:09

Pomoc ze dne na den a pak je to tu zase. Myslím, že děláte chybu, že pijete džusy, které jsou příliš kyselé, poněvadž ty právě dráždí močovou trubici. Zkuste to zaměnit za brusinkový džus, který je určen přímo na tyto potíže. Není sice moc dobrý, ale pokud si jej naředíte vodou, je to bez problémů poživatelné. Dále mám odzkoušený Wobenzym, který jsem dostala na doporučení od lékárnice, doporučila mi kůru minimálně na tři měsíce, kterou jsem podstoupila a zánět opravdu na delší dobu zmizel. Výborné jsou také hypermanganové sedavé koupele (cca 20min.). A rozhodně nic nezkazíte, když budete systematicky posilovat imunitu.

Reakce na tento názor…

Re: Zánět močového měchýře
Autor: Michaela
Datum: 24.11.2013, 10:17:45

Dobrý den, na FB jsem založila skupinu, kde si vzájemně sdělujeme své zkušenosti s léčením močáku. Pokud by některá z vás chtěla být přidána do této diskuze :-) stačí se mi ozvat na email (maxamisa@seznam.cz) a já si vás na FB přidám. Ve skupině můžete sdělit své problémy a vzájemně si pomůžeme. Sama jsem psychicky na dně, když mě tento problém skolí... Musíme si pomáhat :-) každá s tím máme zkušenost a je lepší, když na to člověk není sám :-) a může vyzkoušet i pomoc z přírody :-) :-)

NÁVRAT K DISKUZI NA TÉMA:

Zánět močového měchýře

apaPODCAST

Podcastový tip

PharmDr. Stanislav Havlíček

Volby – čas na změny v lé...

PharmDr. Stanislav Havlíč...
02.06.2010

Mgr. Stanislav Havlíček

Centrální úložiště - tich...

Mgr. Stanislav Havlíček
15.09.2009

Mgr. Filip Vrubel

Plánované změny ministers...

Mgr. Filip Vrubel
30.08.2011

Andreja Čufar

Current situation on the ...

Andreja Čufar
28.01.2010

Prof. PharmDr. Ing. Milan Lázníček, CSc.

Tématický týden - 40. výr...

Prof. PharmDr. Ing. Milan...
24.11.2009

Doc. RNDr. Miroslav Polášek, CSc.

Tématický týden - 40. výr...

Doc. RNDr. Miroslav Poláš...
25.11.2009

Michaela Virágová

Filmový klub USF

Michaela Virágová
05.04.2009

Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.

Nový přírůstek v expozici...

Mgr. Ladislava Valášková,...
14.03.2009

Živý záznam akce

5. Tématický den – Den lé...

Živý záznam akce
17.06.2010

PharmDr. Jana Doleželová

Nadační fond Modrá kotva...

PharmDr. Jana Doleželová...
30.10.2008

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.