Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Lékárny Dr.Max

Díky naší velikosti může ambiciózní a kvalitní lékárník najít neomezené možnosti uplatnění

První část prezentačního podcastu společnosti Česká lékárna holding, a.s., mj. o e-Laboratoři a širokých možnostech pracovního uplatnění. Hosté: PharmDr. David Mendl (provozní ředitel Lékáren Dr.Max), Mgr. Petra Jebavá (oblastní provozní ředitelka).

…o lékárenství víme vše!®

apaDISKUSNÍ FORUM – Konkrétní diskuze k tématu
» PŘIDAT NOVÉ TÉMA
» PŘEHLED VŠECH TÉMAT
» PRAVIDLA DISKUZE

NÁZOR Z DISKUZE:

Autor: Lenka [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 10.10.2015, 20:42:06

Dobrý den, máte opravdu zajímavý názor a pravděpodobně víte o čem mluvíte. Řekla bych že i docela radikální:) Ale samozřejmě souhlasím s tím že nemoci souvisejí s životním stylem, stresem, čím se člověk živí a mnoho dalšího...ale některé léky bych úplně nezatracovala, fakt si myslím že mi některé pomohly a ulevilo se mi.. na močák jsem brala uroval akut a dobrý, právě jsem nechtěla wobenzym protože ten je opravdu hodně komerční a je to dost byznys...kde se dá narazit na takové detoxikační poradce, kteří nejsou jen distributoři typu herbalife apod.? Toto by mě opravdu zajímalo...souhlasím s potřebou detoxikací, ale když o tom člověk moc neví tak aby si spíše neublížil...

Reakce na tento názor…

Re: Zánět močového měchýře
Autor: René
Datum: 28.10.2015, 11:18:15

Je řada způsobů, jak si člověk může pročišťovat organismus, aniž by musel přímo k odborníkovi. Skvělá je například šťáva z březové kůry. Pak bych ještě ráda okomentovala ten wobenzym... Rozhodně se nejedná o komerční blbost. Drahý je proto, protože výroba takového léku něco stojí a protože není hrazen pojišťovnou, tak si za něj pacient bohužel musí zaplatit plnou cenu.Mě pomohl již několikrát.

NÁVRAT K DISKUZI NA TÉMA:

Zánět močového měchýře

apaPODCAST

Podcastový tip

Helena Vanžurová

Studenti se představují.....

Helena Vanžurová
17.03.2009

PharmDr. Jiří Skalický, Ph.D.

E-preskripce – benefit pr...

PharmDr. Jiří Skalický, P...
09.06.2016

Doc. PharmDr. Tomáš Šimůnek, Ph.D.

Vědecká činnost vs. počet...

Doc. PharmDr. Tomáš Šimůn...
16.12.2013

Prof. RNDr. Vojtěch Adam, Ph.D.

Ústav chemie a biochemie ...

Prof. RNDr. Vojtěch Adam,...
01.11.2016

Mgr. Stanislav Havlíček

Dva dny v Bruselu s presi...

Mgr. Stanislav Havlíček
10.12.2009

RNDr. Marek Petráš

Cestování a očkování II....

RNDr. Marek Petráš
15.07.2008

Mgr. Stanislav Havlíček

Centrální úložiště - tich...

Mgr. Stanislav Havlíček
15.09.2009

Mgr. Patricia Horáková

Práce lékárníka ve Velké ...

Mgr. Patricia Horáková
16.09.2010

Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.

Pozvánka na sezónu 2011 d...

Mgr. Ladislava Valášková,...
28.03.2011

Mgr. Stanislav Havlíček

Hlavní události českého l...

Mgr. Stanislav Havlíček
28.12.2008

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.