Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Prof. RNDr. Vojtěch Adam, Ph.D.

Ústav chemie a biochemie Mendelovy univerzity v Brně a farmacie? A proč ne?

Exkluzivní rozhovor s prof. RNDr. Vojtěchem Adamem, Ph.D., prorektorem pro vědu a výzkum Mendelovy univerzity v Brně a současně vedoucím Ústavu chemie a biochemie.

…o lékárenství víme vše!®

apaDISKUSNÍ FORUM – Konkrétní diskuze k tématu
» PŘIDAT NOVÉ TÉMA
» PŘEHLED VŠECH TÉMAT
» PRAVIDLA DISKUZE

TÉMA: K článku Jednání o budoucnosti signálního výkonu s VZP zkrachovala, žádné výkony nechce [Přečíst článek]

TÉMA ZAVEDL(A): radek [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 28.07.2015, 08:25:45

Vrátil jsem se z dovolené a nestačím se divit, jak to, že tuhle informaci jsem se nedozvěděl z webu komory? Sakra, dyť je to dost zásadní věc? Hlavně, že je tam monitoring s blbostma a to, co se nás týká tam člověk nenajde. Vidím, že komorová cenzura funguje 100%.

Reakce k tématu…

Re: K článku Jednání o budoucnosti signálního výkonu s VZP zkrachovala, žádné výkony nechce
Autor: Lenka [Reaguje na: radek]
Datum: 29.07.2015, 09:38:15

No tak mě by především zajímalo, co s tím hodlá komora, která nás do tohoto stavu dostala dělat? Když si prosadili výkon, tak mě logicky napadá, že by měli vyřešit taky jeho placení. Dostali lékárny do problémů a teď dělají mrtvého brouka.

Re: K článku Jednání o budoucnosti signálního výkonu s VZP zkrachovala, žádné výkony nechce
Autor: radek [Reaguje na: Lukin] [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 28.07.2015, 10:27:37

Čus Lukine,
ale tohle je zpráva sdružení, který je podporovaný komorou, tak proč to nezveřejnila?? Chápu, kdyby to napsalo GML, s těma nekamarádí, ale takhle je to fakt jen zatajení informace, která se nám prostě nehodí.

Autor: Lukin [Reaguje na: radek] [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 28.07.2015, 09:22:12

Čus Radys,
tak koukám, že ses naštval už i ty, vítej v klubu:-)) Co se divíš? Komorovej monitoring nikdo nebere vážně, protože je tam jen výběr "pozitiv a sociálních jistot". Ta cenzura už ale vadí hodně lidem.
Písni mi soukromě.

NEZAPOMEŇTE, TÉMA TÉTO DISKUZE JE:

K článku Jednání o budoucnosti signálního výkonu s VZP zkrachovala, žádné výkony nechce

apaPODCAST

Podcastový tip

Helena Vaňkátová

Student Exchange Programm...

Helena Vaňkátová
13.07.2012

PharmDr. Ján Valjan

Rychlokvašené laborantky?...

PharmDr. Ján Valjan
22.09.2009

XXI. Sjezd delegátů ČLnK

Lékárníci si zvolili nové...

XXI. Sjezd delegátů ČLnK...
07.11.2011

Tomaso Piaggio

EPSA and PGEU cooperation

Tomaso Piaggio
05.02.2010

RNDr. Marek Petráš

Očkování proti japonské e...

RNDr. Marek Petráš
26.10.2009

Ing. Mgr. Pavel Vajskebr

Je korupce realitou v čes...

Ing. Mgr. Pavel Vajskebr
17.03.2011

Živá reportáž z akce

2. Noc muzeí v Českém far...

Živá reportáž z akce
31.05.2009

PharmDr. Ján Valjan

Další zazděná lékárna, pe...

PharmDr. Ján Valjan
04.12.2009

Živá reportáž z akce

Otevírání Českého farmace...

Živá reportáž z akce
24.05.2009

PharmDr. Ján Valjan

Rozhodnutí Evropského sou...

PharmDr. Ján Valjan
08.06.2009

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2017, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.