Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Mgr. Dagmar Hegerová, Ph.D.

Nanočástice selenu mají široké uplatnění a dosud nevyužitý potenciál

Exkluzivní rozhovor s Mgr. Dagmar Hegerovou, Ph.D., pověřenou zástupkyní Laboratoře mikrobiologie a enzymologie a vedoucí projektového oddělení Ústavu chemie a biochemie Mendlovy univerzity v Brně.

…lékárenství začíná tady!

apaDISKUSNÍ FORUM – Konkrétní diskuze k tématu
» PŘIDAT NOVÉ TÉMA
» PŘEHLED VŠECH TÉMAT
» PRAVIDLA DISKUZE

TÉMA: K článku Okurky by měly být především v okurkové sezóně čerstvé a nezkažené [Přečíst článek]

TÉMA ZAVEDL(A): Lenka [Počet reakcí: 2, Zobrazit]
Datum: 10.08.2015, 12:22:40

Naprosto přesně napsáno, díky kolego!

Jak jsem to slyšela v televizi a pak tu reakci té doktorky (myslím nějaká šéfka praktiků) k tomu, myslela jsem, že mě vomejou?? Když jsem tady v jiném vláknu psala, že nás komora dostala do výkonů a teď dělá mrtvého brouka, ani ve snu mě nenapadlo, že spustí něco takového!!!

To je snad zlý lékárnický sen. To snad nemyslí vážně???

Reakce k tématu…

Re: K článku Okurky by měly být především v okurkové sezóně čerstvé a nezkažené
Autor: Mirek [Reaguje na: Lenka]
Datum: 11.08.2015, 08:32:23

Dobrý den,
vsadím krk, že si toto lékaři nenechají vzít. Navíc je tam poměrně složitá právní odpovědnost - bude při očkování lékárník vědět všechny zdravotní souvislosti daného pacienta? Kdo bude odpovědný za případné nežádoucí reakce, nedejbůh anafylaxi? Toto je cesta špatným směrem a absolutně nechápu, proč s tím lékárníci vůbec vyšli ven, pokud nemají evidentně nic projednané ani s úřady, ani s lékaři. Mně to připadá, že se tonoucí stébla chytá - co nás zrovna napadne to zkusíme.

Mirek

Autor: Lukin [Reaguje na: radek]
Datum: 10.08.2015, 15:09:33

Přesně tak, Radys. Kampaň začala, zvlášť když nejsou žádný výsledky, protože s nima každej vy.. Poslechni si posledního Blahutu, ten závěr je fakt hustej. Škoda, že Apatykář nedává na youtuba nějaký videjka "Making of", abysme viděli, jak byl vytočenej:-))

Jinak to Švédsko mi vyšlo, takže z tohodle blbákova naštěstí zanedlouho vypadnu. Jestli chceš, dám ti pak kontakt. Čus

Autor: Lenka [Reaguje na: radek]
Datum: 10.08.2015, 14:25:18

Fajn, ale bez ohledu na lékárníky, na celý obor? To snad muselo každému průměrně inteligentnímu dojít, že se to obrátí proti nám? Konzultovali to s někým? Dali jim lékaři aspoň náznak, že by to za nějakých okolností šlo? Já o ničem nevím a z těch reakcí v televizi je to jasné. Toto je cesta do pekla!!

Autor: radek [Reaguje na: Lenka] [Počet reakcí: 2, Zobrazit]
Datum: 10.08.2015, 13:17:31

bohužel myslí, nedivte se, předvolební kampaň reálně začala a tak se musí ukázat aktivita:-\
r

NEZAPOMEŇTE, TÉMA TÉTO DISKUZE JE:

K článku Okurky by měly být především v okurkové sezóně čerstvé a nezkažené

apaPODCAST

Podcastový tip

Mgr. Jaroslava Doležalová

Falešná léčiva

Mgr. Jaroslava Doležalová...
20.04.2009

PharmDr. Ján Valjan

Přípravky s pseudoefedrin...

PharmDr. Ján Valjan
31.08.2009

PharmDr. Ondrej Sukeľ

Slovenské opatření proti ...

PharmDr. Ondrej Sukeľ
29.06.2015

PharmDr. Vladimír Finsterle, MBA

Zásilkový obchod s recept...

PharmDr. Vladimír Finster...
04.12.2015

Mgr. Lucie Kotlářová

1. Tématický den - Metabo...

Mgr. Lucie Kotlářová
19.06.2008

Mgr. Filip Vrubel

Plánované změny ministers...

Mgr. Filip Vrubel
22.08.2011

Tomáš Kříž

Student Exchange Programm...

Tomáš Kříž
14.09.2012

Doc. RNDr. PhMr. Václav Rusek, CSc.

Lékárnické studium

Doc. RNDr. PhMr. Václav R...
26.08.2008

Mgr. Kornélie Chrapková

Klinická farmacie v praxi...

Mgr. Kornélie Chrapková
21.12.2010

PharmDr. Tibor Czuľba

Reforma slovenské lékové ...

PharmDr. Tibor Czuľba
18.04.2011

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2017, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.