Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Mgr. Dagmar Hegerová, Ph.D.

Nanočástice selenu mají široké uplatnění a dosud nevyužitý potenciál

Exkluzivní rozhovor s Mgr. Dagmar Hegerovou, Ph.D., pověřenou zástupkyní Laboratoře mikrobiologie a enzymologie a vedoucí projektového oddělení Ústavu chemie a biochemie Mendlovy univerzity v Brně.

…pro ty, kteří na informace nechtějí čekat!

apaDISKUSNÍ FORUM – Konkrétní diskuze k tématu
» PŘIDAT NOVÉ TÉMA
» PŘEHLED VŠECH TÉMAT
» PRAVIDLA DISKUZE

TÉMA: K článku Ještě jste neskočili z mostu? Aneb jak to vidí rautoví odborníci [Přečíst článek]

TÉMA ZAVEDL(A): Míla [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 08.02.2016, 11:39:59

Zdravím Vás, pane Dočkale,
opět skvěle napsaný blog, myslím, že byste se měl živit jako blogger:-) Ne nadarmo jste leaderem v oboru! Vždycky čekám, s čím přijdete a sdílím pak Vaše příspěvky na fb. I tady jsme se s kolegy shodli, že jste naprosto přesně popsal realitu.

Míla (fanynka Apatykáře)

Reakce k tématu…

Re: K článku Ještě jste neskočili z mostu? Aneb jak to vidí rautoví odborníci
Autor: Pavel K. [Reaguje na: Velechovský]
Datum: 03.03.2016, 11:48:31

Tak vidím, že Vámi popisovaný systém dorazil z bank do farmacie: http://lekarenstvi.apatykar.info/lekarenstvi-ve-svete/clanek-3482/

Možná by se SÚKL taky mohl zaměřit na stále stejné přednášející na farmakongresech. Někteří mají tolik aktivit, že je vůbec obdivuhodné, že stíhají ještě práci v lékárnách nebo nemocnicích:-)))

Autor: Luděk [Reaguje na: Ivana]
Datum: 02.03.2016, 11:21:11

Padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina:-))))

Autor: Velechovský [Reaguje na: Ivana] [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 01.03.2016, 11:39:35

To víte, když dojde na peníze, jde etika a profesní hrdost stranou, mohl bych Vám vyprávět, co jsem zažil, když jsem ještě musel chodit na povinné bankovní sedánky a jeden týden daný člověk mluvil pro spoření (mluvil soukromě jako poradce, platily stavební spořitelny) a druhý zase proti (mluvil jako státní úředník). Právníci jsou v tomto extra klasa. Jak jsem psal, nepřekvapuje mě to.

Autor: Ivana [Reaguje na: Velechovský] [Počet reakcí: 2, Zobrazit]
Datum: 01.03.2016, 08:43:47

Myslím, že jste to popsal přesně, tak to na mě působí, proto na ty konference už nechodím. Někteří přednášející opravdu přišli z jiných oborů, tak možná zjistili, že farmacie ještě nese, tak "přednášejí" tady. Beru to ale jako ostudu lékárníků. Stěžujeme si, ale necháme si přednášet lidi, co s farmacií nemají nic společného, náš stavovský časopis zveřejňuje reklamu na knference pořádané naším konkurentem (největší řetězec), dokonce jim přednáší právník komory, co už vůbec nechápu a nikomu to nevadí. Jsem už holt taky stará a toto mi je proti mysli. Nejdu s dobou.
I

Autor: Velechovský [Reaguje na: Ivana] [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 26.02.2016, 12:01:24

Paní Ivano, můžu Vás ubezpečit, že ještě když jsem byl v produktivním věku (teď už jsem naštěstí spokojený důchodce), přesně toto se dělo i v oboru bankovním. Nedělám si iluze, že tomu tak je i jinde. Zejména pražští úředníci jsou zvyklí si takto "přednášením" přivydělávat, a tak v tom karuselu participovali pořád ti stejní. Nejde ani tak o nějaké celebrity, ani nemusejí mít odborné znalosti. Prostě jde o lidi, kteří chtějí být u lizu, a tak se všude vetřou a celebrity ze sebe udělají.

Chci jen říci, neztrácejte naději. Síla a vliv se pozná tak, že má někdo odvahu to otevřeně nazvat pravým jménem. Proto rád sleduji tento web. Je to opravdu balzám na duši v dnešní době, že ještě někdo upřednostňuje kvalitu před brakem (ale zase nesoucí peníze).

Autor: Pavel K. [Reaguje na: PharmDr. Martin Dočkal]
Datum: 26.02.2016, 10:24:13

Díky alespoň za naději. Můžete se mnou též počítat.

Autor: Yvet [Reaguje na: PharmDr. Martin Dočkal]
Datum: 26.02.2016, 10:18:06

Pane doktore,
moc díky za tu práci, kterou děláte, přiznám se, že si svůj profesní život bez každodenního sledování zpráv na Apatykáři nedokážu představit. Nabízené komerční akce pro mě nemají smysl, protože je to vždy propagace buďto nějakého řetězce nebo konkrétního potravního doplňku. Pokud ale bude nějaký seminář pořádat Vy, ráda se přihlásím, stejně jako kolegyně od nás z lékárny. Apatykář považuju za perfektní zdroj informací.

Autor: Ivana [Reaguje na: PharmDr. Martin Dočkal]
Datum: 26.02.2016, 07:12:27

Díky kolego, tak až ho založíte, hlásím se do klubu:-)

Autor: PharmDr. Martin Dočkal [Reaguje na: Ivana] [Počet reakcí: 3, Zobrazit]
Datum: 25.02.2016, 23:01:19

Dobrý večer,
především chci poděkovat všem, kteří vyjádřili spokojenost s obsahem zpravodajství portálu APATYKÁŘ®. Můžu slíbit, že se i nadále budeme snažit přinášet to, co vás zajímá, i přesto, že vytvářet kvalitní a přínosné zpravodajství je práce poměrně hodně náročná (kopírovat je daleko jednodušší, ale my chceme být těmi, kdo udávají trend). Ostatně to je patrné i z toho, kdy reaguji na tuto diskuzi.

Z uvedeného rovněž vyplývá i případné zapojení do přednáškových aktivit. Jednak už tady bylo řečeno, že najít vyhovující inovativní a přínosnou platformu je v současnosti velmi problematické a jednak preferuji přípravu kvalitních zpráv zde na Apatykáři, který navštěvuje na tak úzkoprofilový web rekordní počet návštěvníků nemající v ČR konkurenci.

Pokud bychom o nějaké aktivitě uvažovali, předpokládám spíše vlastní režii a formou, řekněme "VIP klubu příznivců portálu" bez vázanosti na nějaké body za vzdělávání. Zastávám názor, že lidé musí mít sami o informace zájem, přínosná akce je musí nalákat i bez vidiny bodů a bez toho, že jim vstup zaplatí nějaká farmafirma. Web jsem rovněž nepostavil na reklamě, ale na dlouhodobém budování návštěvnosti založené na důvěryhodnosti a kvalitě informací, které přináší.

Každopádně ale můžeme připravit anketu, kdo by se chtěl takového projektu zúčastnit a třeba názor změním:-)

Ještě jednou díky všem za podporu.
Martin Dočkal

Autor: Ivana [Reaguje na: laborantka] [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 25.02.2016, 14:56:18

Ale samozřejmě, že ne! Pokud to tak vyznělo, tak pardon. Chtěla jsem tím říct, že uvolňuju holky na tyto akce právě kvůli povinným bodům (mně už je to fakt jedno, ať mám za to klidně poznámku v žákajdě) a tuhle mi řekly, šéfová na tohle už nechceme, to je furt dokola a nedají se ty plky poslouchat. Nějaká paní tam prý vysvětluje, jak co nejvíc prodat, prostě děs. A za toto se přidělujou body?!

Nene, určitě si laborantek vážím!

Autor: laborantka [Reaguje na: Ivana] [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 25.02.2016, 14:12:57

A to jsme jako my laborantky hloupější??? Myslíte si, že rádi trávíme svoje večery a víkendy kvůli nějakým nablblým bodům na nějaké firemní prezentaci? Taky bych šla ráda jen na to, co mě baví.

Autor: Pavel K. [Reaguje na: Ivana]
Datum: 25.02.2016, 11:38:54

Souhlasím a podepisuju. Pro kliniky je v současnosti k dispozici skvělé (byť již také podstatně komerčnější než dříve) mikulovské Vinobraní, pro "normální" lékárníky nic. Lékárnické dny už mají vrchol dávno za sebou a podobají se čím dál více ostatnímu balastu komerce bez přínosu se stále stejnými lidmi, kteří nemají co říct. Takže bych taky přivítal něco opravdu nového.

Autor: Ivana [Reaguje na: Luděk] [Počet reakcí: 3, Zobrazit]
Datum: 25.02.2016, 10:34:08

Hezký den,
tak nevím, jestli by kolega Dočkal našel správnou platformu. Současně pořádané akce jsou furt na jedno brdo, furt stejní lidi, témata o ničem jen pro jinou firmu. Ani moje laborantky na to už nechtějí chodit.

Pokud by to ale dělal kolega přímo pod Apatykářem, to bych šla určitě. Ráda si poslechnu lidi, co něco umí. Takže se připojuju k výzvě. Nechystáte něco?

Autor: Lenka P. [Reaguje na: Vašíček]
Datum: 25.02.2016, 08:24:40

Taky se divím, kolik zpráv je na Apatykáři každý den, nevím, jestli by měl kolega na přednášení ještě vůbec čas:-) Každopádně díky za perfektní stránky!

Autor: Najman [Reaguje na: Míla]
Datum: 24.02.2016, 10:56:38

:-) Přesně na tohle jsem si včera taky vzpomněl při té zprávě o Bioparoxu.

Autor: Luděk [Reaguje na: Vašíček] [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 24.02.2016, 10:53:08

Myslím si totéž, Apatykář nemá už dlouhodobě ve farmacii konkurenci. Slovy klasika "650 tisíc, pánové, kdo z vás to má"? :-))

Pane doktore Dočkale, nechystáte se přednášet? Myslím, že témat máte spoustu a suverénně největší přehled o zahraničním lékárenství. Určitě zajímavější než nesmyslné konference za body, o kterých si myslím totéž, co Vy, že jsou k ničemu.

L.

Autor: Vašíček [Reaguje na: Míla] [Počet reakcí: 2, Zobrazit]
Datum: 24.02.2016, 09:59:21

Paní Mílo, vystihla jste to naprosto přesně! Ano, rychlost a aktuálnost a já bych ještě doplnil originalita témat jsou přesně ty důvody, proč pro mě nemá smysl chodit jinam. Pokud se jinde dozvím informace, které zde byly zveřejněny před 14 dny, je to pro mě ztráta času.

Autor: Míla [Reaguje na: Míla] [Počet reakcí: 2, Zobrazit]
Datum: 23.02.2016, 19:54:06

Dnes jsem v televizi a dalších médiích zaznamenala zprávu o ukončení Bioparoxu a protože už ji vím od vás asi 14 dní (přesně 12.2.), vcelku mě překvapilo, že byla uvedena jako horká novinka. Rychlost a aktuálnost, s jakou zveřejňujete vaše zprávy je opravdu bezkonkurenční.
Míla

NEZAPOMEŇTE, TÉMA TÉTO DISKUZE JE:

K článku Ještě jste neskočili z mostu? Aneb jak to vidí rautoví odborníci

apaPODCAST

Podcastový tip

PharmDr. Ján Valjan

Poltarská kauza, přechod ...

PharmDr. Ján Valjan
12.02.2009

Doc. RNDr. Jiří Klimeš, CSc.

Tématický týden - 40. výr...

Doc. RNDr. Jiří Klimeš, C...
26.11.2009

Mgr. Patricia Horáková

Práce lékárníka ve Velké ...

Mgr. Patricia Horáková
21.09.2010

Veronika Petláková

Centrální datové úložiště...

Veronika Petláková
17.12.2008

Jan Röder

Spolek českých studentů f...

Jan Röder
27.05.2009

PharmDr. Lubomír Chudoba

Reakce na akvizici Lékáre...

PharmDr. Lubomír Chudoba
16.08.2012

MUDr. Jiřina Hobstová, CSc.

Nová chřipka A (H1N1) 2....

MUDr. Jiřina Hobstová, CS...
10.05.2009

Inger Lise Eriksen

Current situation on the ...

Inger Lise Eriksen
08.01.2010

Prof. PharmDr. Ing. Milan Lázníček, CSc.

Tématický týden - 40. výr...

Prof. PharmDr. Ing. Milan...
24.11.2009

Mgr. Aleš Krebs, Ph.D.

(Proti)krizový balíček do...

Mgr. Aleš Krebs, Ph.D.
12.01.2010

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2017, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.