Re: Zánět močového měchýře – Diskuzní fórum – APATYKÁŘ®
Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Lékárny Dr.Max

Díky naší velikosti může ambiciózní a kvalitní lékárník najít neomezené možnosti uplatnění

První část prezentačního podcastu společnosti Česká lékárna holding, a.s., mj. o e-Laboratoři a širokých možnostech pracovního uplatnění. Hosté: PharmDr. David Mendl (provozní ředitel Lékáren Dr.Max), Mgr. Petra Jebavá (oblastní provozní ředitelka).

…farmazpravodajství pro profesionály!

apaDISKUSNÍ FORUM – Konkrétní diskuze k tématu
» PŘIDAT NOVÉ TÉMA
» PŘEHLED VŠECH TÉMAT
» PRAVIDLA DISKUZE

NÁZOR Z DISKUZE:

Autor: markéta [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 15.04.2014, 12:54:09

Já na zánět močového měchýře nikdy netrpěla, takže jsem ani nevěděla co je to za hrůzu. Ale tak před měsícem jsem byla běhat a asi jsem prochladla a už v noci mě začalo pobolívat břicho a záda. Taky jsem musela každou chvilku na záchod. No ráno se to rozjelo úplně. Strašná bolest při čurání a hlavně bolest zad. Zrovna byl víkend, takže ještě ráno jsem stihla lékárnu a koupila si brusinkový čaj a uroval akut. Trochu mě děsila ta bolest zad, takže jsem si pak volala i na pohotovost a tam mi poradily být v teple, hodně tekutin a na bolest třeba algifen. A nebo si tam zajet pro antibiotika. Antibiotika jsem nechtěla a naštěstí algifenové kapky zabíraly. Celý den jsem ležela v posteli a na druhý den už to bylo mnohem lepší,ale pořád jsem se držela v teple. No a v pondělí už bylo všechno ok a zase jsem mohla do práce. Akorát minulý týden,jak se kazilo počasí jsem zase prochladla a cítila jsem, že by se to mohlo vrátit. Takže zas byl uroval a čaje a tím se to zastavilo.

Reakce na tento názor…

Re: Zánět močového měchýře
Autor: Vladimíra
Datum: 15.04.2014, 18:04:23

Byla bych opatrná a žasla bych si k lékaři. Traduje se, že pokud člověk dobře přeléčí svůj první zánět, nemusí se opakovat. Přesně jako ty jsem se svůj první zánět snažila léčit klasicky dostupnými doplňky stravy a urologickými čaji, ale nakonec se mi to zvrhlo a musela jsem k lékaři. Dostala jsem antibiotika a týden jsem byla doma. Pak byl chvilku klid, ale najedou se mi záněty začaly vracet vždy při sebemenším prochladnutí. Pomohl mi wobenzym 800tbl., který jsem brala 3 měsíce. Teď už mám nějakou dobu klid a doufám, že se mi zánět jen tak nepřilepí na paty.

NÁVRAT K DISKUZI NA TÉMA:

Zánět močového měchýře

apaPODCAST

Podcastový tip

Lucie Kolbabová

Student Exchange Programm...

Lucie Kolbabová
03.12.2012

Helena Vanžurová

Studenti se představují.....

Helena Vanžurová
17.03.2009

Thony Björk

Deregulation of the Swedi...

Thony Björk
21.12.2009

Helena Vaňkátová

Helena Vaňkátová
18.07.2012

Doc. RNDr. PhMr. Václav Rusek, CSc.

Tématický týden - 40. výr...

Doc. RNDr. PhMr. Václav R...
24.11.2009

Mgr. MUDr. Jaroslav Maršík

Reakce právního zástupce ...

Mgr. MUDr. Jaroslav Marší...
22.12.2008

Anna Janurová

Anna Janurová
19.04.2012

Lukáš Dušek

Lukáš Dušek
28.01.2013

PharmDr. Stanislav Havlíček

20 let České lékárnické k...

PharmDr. Stanislav Havlíč...
13.06.2011

Mgr. Kornélie Chrapková

Klinická farmacie v praxi...

Mgr. Kornélie Chrapková
13.12.2010

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.