Re: Zánět močového měchýře – Diskuzní fórum – APATYKÁŘ®
Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Lékárny Dr.Max

Díky naší velikosti může ambiciózní a kvalitní lékárník najít neomezené možnosti uplatnění

První část prezentačního podcastu společnosti Česká lékárna holding, a.s., mj. o e-Laboratoři a širokých možnostech pracovního uplatnění. Hosté: PharmDr. David Mendl (provozní ředitel Lékáren Dr.Max), Mgr. Petra Jebavá (oblastní provozní ředitelka).

…lékárenství začíná tady!

apaDISKUSNÍ FORUM – Konkrétní diskuze k tématu
» PŘIDAT NOVÉ TÉMA
» PŘEHLED VŠECH TÉMAT
» PRAVIDLA DISKUZE

NÁZOR Z DISKUZE:

Autor: Anděla [Počet reakcí: 4, Zobrazit]
Datum: 05.09.2015, 10:28:58

Pokud má člověk dobrou imunitu, nemůže nikdy nastydnout. Emoce = nemoce. Nejen problémy s MM pořeší - dojít si za detoxikačním poradcem (vyhlášeným), který vlastní takový přístroj (např. Salvia, atd.), který je schopen přeměřit toxické zátěže ve Vašem těle. Než jsem toto udělala, zhruba 1 rok jsem poctivě studovala na netu nejen alternativní možnosti, ale i příčiny nemocí. Je tam vše. Potom Vás ani nemůže obalamutit šarlatán. Dnes už se nikdo, kdo má net nemůže vymlouvat, že nevěděl. Moje zdraví = pouze moje zodpovědnost, ne doktora. Já jsem natrefila na paní z jiného města. Nemá ani své webové stránky. Jen 1 inzerát, že je detox poradcem a jakou metodu provozuje. Teprve až potom jsem zjistila, že je vyhlášená. Lidé k ní chodí čistě jen na doporučení. Léčba trvá 1/10 času z toho jak dlouho potíže jsou. Bohužel obvykle je to vše o parazitických červech, ti totiž také vylučují toxiny. Můj nález - bičenka poševní (parazitický prvok) i krevnička močová (helmint). V podstatě způsobují zánět MM, ale i průběžný zánět pobřišnice, neprůchodnost močových cest, nafouklé břicho, pálení, bolest. Kdo nezažil nepochopí. Samozřejmě jsem měla i nějaké chlamydie (plicní). Můžou být kdekoliv - i v oku. Má je asi 80% lidí. V těle přežívají ve stádiu latentním, tedy spícím. Tzn, že v testu moči, ani krve se neobjeví. Když ale dostanete pořádný zánět čehokoliv v těle, tak to se probudili nejen chlamky. Bohužel by se měli odčervovat nejen psi, kočky, koně, ale i lidi. Jsme promoření. Proto se u nás tyto druhy TBL nevyrábějí, ani oficiálně neprodávají (protože řeší příčinu). Lze zakoupit jen pokoutně. Farmaceutický průmysl by přišel o zisk. Výnosný je jen tehdy, pokud řeší jen důsledky, ne prvotní příčinu problému. Zdravotnictví je druh podnikaní (výdělečné činnosti) jako jakýkoliv jiný.

Reakce na tento názor…

Re: Zánět močového měchýře
Autor: Jiřina
Datum: 11.04.2016, 19:17:10

Mohla bych Vás také požádat o kontakt na paní . co provádí detox? Již 15 let trpím zánětem močového měchyře. moc děkuji Gallasová

Autor: Zuzana Vodickova
Datum: 10.12.2015, 15:08:42

Dobry den, mohla bych Vas požádat o kontakt na zminovanou pani, která vam prováděla detox? uz několik let trpim na zanety a uz jsem bezradna. Moc dekuji

Autor: Lenka
Datum: 10.10.2015, 20:42:06

Dobrý den, máte opravdu zajímavý názor a pravděpodobně víte o čem mluvíte. Řekla bych že i docela radikální:) Ale samozřejmě souhlasím s tím že nemoci souvisejí s životním stylem, stresem, čím se člověk živí a mnoho dalšího...ale některé léky bych úplně nezatracovala, fakt si myslím že mi některé pomohly a ulevilo se mi.. na močák jsem brala uroval akut a dobrý, právě jsem nechtěla wobenzym protože ten je opravdu hodně komerční a je to dost byznys...kde se dá narazit na takové detoxikační poradce, kteří nejsou jen distributoři typu herbalife apod.? Toto by mě opravdu zajímalo...souhlasím s potřebou detoxikací, ale když o tom člověk moc neví tak aby si spíše neublížil...

Autor: Jana Rybaříková
Datum: 21.09.2015, 17:30:26

Mohu se zeptat, jaké konkrétní tablety máte na mysli? Díky.

NÁVRAT K DISKUZI NA TÉMA:

Zánět močového měchýře

apaPODCAST

Podcastový tip

Andreja Čufar

Current situation on the ...

Andreja Čufar
28.01.2010

Doc. RNDr. PhMr. Václav Rusek, CSc.

Prof. RNDr. PhMr. Vladimí...

Doc. RNDr. PhMr. Václav R...
05.07.2011

Živá reportáž z akce

Zavírání Českého farmaceu...

Živá reportáž z akce
18.09.2008

Mgr. Dagmar Hegerová, Ph.D.

Nanočástice selenu mají š...

Mgr. Dagmar Hegerová, Ph....
12.01.2017

Mgr. Patricia Horáková

Práce lékárníka ve Velké ...

Mgr. Patricia Horáková
16.09.2010

Doc. RNDr. PhMr. Václav Rusek, CSc.

Tématický týden - 40. výr...

Doc. RNDr. PhMr. Václav R...
24.11.2009

Mgr. Stanislav Havlíček

ÚOOÚ - SÚKL koná v rozpor...

Mgr. Stanislav Havlíček
05.08.2009

Lékárny Dr.Max

V síti Dr.Max má odborné ...

Lékárny Dr.Max
12.03.2018

PharmDr. Martin Beneš

Kontroly SÚKL 1. – zdravo...

PharmDr. Martin Beneš
04.04.2011

Živá reportáž z akce

2. Noc muzeí v Českém far...

Živá reportáž z akce
31.05.2009

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.