členské příspěvky ČLnK – Diskuzní fórum – APATYKÁŘ®Diskuzní fórum – APATYKÁŘ®
Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.

Vánoční trhy v Kuksu a ukončení sezóny 2017 v Českém farmaceutickém muzeu

Pravidelný podcast s Mgr. Ladislavou Valáškovou, Ph.D., vedoucí Českého farmaceutického muzea v Kuksu. Tentokrát živě nahrávaný na Vánočních trzích.

…zprávy z farmacie, které jinde nenajdete!

apaDISKUSNÍ FORUM – Konkrétní diskuze k tématu
» PŘIDAT NOVÉ TÉMA
» PŘEHLED VŠECH TÉMAT
» PRAVIDLA DISKUZE

TÉMA: členské příspěvky ČLnK

TÉMA ZAVEDL(A): Josef Vaníček [Počet reakcí: 2, Zobrazit]
Datum: 19.12.2008, 10:28:42

Včera jsem poslal následující dotaz na www.lekarnici.cz:
"Dobrý den,
rád bych zaprotestoval proti členskému příspěvku ČLK ve výši 3000Kč. Není to jen můj postoj, ale i postoj většiny kolegů, které znám. Bude zase jediným benefitem za uhrazení této částky útlý časopis plný reklamy, který tentokrát bude za 250 Kč za měsíc? Jakým způsobem se komora stará o naše kontinuální vzdělávání - tak, že si semináře potom stejně platíme sami u firem, které nám za naše peníze zase do hlav tlačí reklamu? (např. Edukace 1 seminář za 750 Kč nebo Specializační týdenní kurz - Novinky ve farmacii a zdravotnictví za 4950Kč není to do nebe volající?)
Nežádám žádnou odpověď na mé otázky - litoval bych člověka, který by ji musel psát, prosím pouze o zveřejnění mého názoru, který by se hodil spíše do diskuze, která nefunguje!!!
Děkuji Vaníček"

...a bylo mi odpovězeno toto:
"Vazeny pane kolego,
Poslete mi na sebe cislo.
Lepsi v teto veci 5min telefonniho hovoru nez rozsahla mailova komunikace.
S diky michal hojny"

Prosil jsem pouze o publikaci protestu proti zvýšení poplatků, aby bylo vidět, že s tím každý nesouhlasí. Ale jak je vidět komora k tomu přistupuje tak, že raději obvolává nebezpečné a reptající lékárníky a umlčuje je každého zvlášť skuhráním o tom, že mají málo peněz. Jelikož jsem se do diskuze na www.lekarnici.cz nedostal, píšu sem, protože si to nehodlám nechat líbit.
Jestli máte někdo podobný názor, můžete mě podpořit. Díky
PharmDr. Pepa Vaníček

Reakce k tématu…

Re: členské příspěvky ČLnK
Autor: kudrna [Reaguje na: michal hojny]
Datum: 08.12.2009, 07:49:39

Jak to vidím jako příbuzný lékárníka.Takový časopis s řadou kvalitních článkůby mohl stát do 80kč,v porovnání se srovnatelnými knihami.To ostatní je kšeft pro firmy.Když vidím jak tak vzdělaní lidé jako lékárníci musí snášet hon SUKLU,LK,na ten právní marasmus,kdy tito fešáci rozdávají pokuty na chod komory.Když vidím jak judr Maršík zastupuje lékárníky,to je tragédie a Vy si ho platíte.Myslím,že je na čase aby jste Vy schopní LK vyčistili,jinak budete platit za prohrané soudyLK s řetězci.Bém prošustruje miliony a nic.Vám najdou nějakou malou chybu a Maršík už chystá pokutu.To lékaři si sebe více váží.

Autor: Svoboda [Reaguje na: Josef Vaníček]
Datum: 19.12.2008, 11:46:56

Pepo, kolega Hojný ti chtěl vysvětlit důvody, které jsou smysluplné. Nejedná se o svévolné zdražování, ale vynucenou přestavbu příspěvků. Požádej zaměstnavatele, jestli si tě váží, tak ať ti zaplatí příspěvek do komory. Já to svým lidem ochotně platím. Vedení komory máme schopné, obětavé ;-) a když ti někdo chce podat vysvětlení, není to pokus o umlčení, ale o vysvětlení... Umlčí nás možná někdo jiný...Časopis je plný reklamy, což mě netěší - ale neboj není hrazen z našich příspěvků, naopak je zdrojem financí pro komoru. Pepo, přeju hezké Vánoce a všechno dobré!

Autor: michal hojny [Reaguje na: Josef Vaníček] [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 19.12.2008, 10:58:01

vazeny pane kolego,
smyslem meho hovoru rozhodne nebylo nekoho umlcet. je to vase interpretace a z naseho hovoru jsem takovy pocit nemel a ani od vas jsem neco takoveho neslysel.
snazil jsem se vam oduvodnit, proc ke zmene doslo a odprezentovat, co CLK dela pro vsechny lekarniky.
slibil jsem odpoved pisemne, ale az pozdeji. do noci jsme resili reakci CLK na pozmenovaci navrhy Z.c.48/1997. asi uznate, ze to je aktualnejsi.
stesky na nedostatek penez nezaznely. sdelil jsem Vam jen, ze Komora (resp. jeji vedeni) neni na profesionalni urovni (mysleno uvazkem na CLK), a ze Komora bude takova, jakou si ji udelame. a nabidl jsem Vam take oblasti pro vasi realizaci.
pristup do diskuze CLK jsem slibil proverit. bohuzel technicke reseni a rozchod s puvodni firmou spravujici web zpusobil, ze admin pristupy a moznosti pro zmeny jsou omezene.
informoval jsem Vas, ze novy tvurce webu a clenske evidence jiz zahajil svoji praci a snad do jara bude vse dle oboustranne spokojenosti.

ale toto vse bylo jiz ve vcerejsim hovoru...
michal hojny

NEZAPOMEŇTE, TÉMA TÉTO DISKUZE JE:

členské příspěvky ČLnK

apaPODCAST

Podcastový tip

PharmDr. Ján Valjan

Novela novely má povolit ...

PharmDr. Ján Valjan
01.03.2010

Ing. Jiří Pirner

Tématický týden - 40. výr...

Ing. Jiří Pirner
27.11.2009

PharmDr. Marie Loučková, Bc. Alena Šindelářová

Šest semestrů na VŠ jako ...

PharmDr. Marie Loučková, ...
25.04.2017

Mgr. Jaroslava Doležalová

Falešná léčiva

Mgr. Jaroslava Doležalová...
20.04.2009

RNDr. Marek Petráš

Očkování proti choleře...

RNDr. Marek Petráš
10.08.2009

Ing. Miroslav Michálek

Nevidomý není mentálně po...

Ing. Miroslav Michálek
13.02.2011

RNDr. Marek Petráš

Očkování proti žluté zimn...

RNDr. Marek Petráš
08.07.2009

PharmDr. Ondrej Sukeľ

PharmDr. Ondrej Sukeľ: Pr...

PharmDr. Ondrej Sukeľ
11.11.2014

Antibiotický týden

Antibiotický týden 2010 v...

Antibiotický týden
18.11.2010

Tomaso Piaggio

EPSA and PGEU cooperation

Tomaso Piaggio
05.02.2010

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.