K článku Jak přibrat na váze? – Diskuzní fórum – APATYKÁŘ®Diskuzní fórum – APATYKÁŘ®
Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Lékárny Dr.Max

Díky naší velikosti může ambiciózní a kvalitní lékárník najít neomezené možnosti uplatnění

První část prezentačního podcastu společnosti Česká lékárna holding, a.s., mj. o e-Laboratoři a širokých možnostech pracovního uplatnění. Hosté: PharmDr. David Mendl (provozní ředitel Lékáren Dr.Max), Mgr. Petra Jebavá (oblastní provozní ředitelka).

…pro ty, kteří na informace nechtějí čekat!

apaDISKUSNÍ FORUM – Konkrétní diskuze k tématu
» PŘIDAT NOVÉ TÉMA
» PŘEHLED VŠECH TÉMAT
» PRAVIDLA DISKUZE

TÉMA: K článku Jak přibrat na váze? [Přečíst článek]

TÉMA ZAVEDL(A): Michael [Počet reakcí: 3, Zobrazit]
Datum: 12.04.2009, 09:14:21

Dobry den,

Ja vim, ze mnoho lidi ma problemy s nadvahou a ze se snazi svou vahu shodit na prijatelnou. Ja mam ale uplne opacny problem. Je mi 23 let a jiz 5 let ziji ve Velke Britanii. Studuji vysokou skolu, pracuji a zaroven vedu svoji firmu, kterou jsem zalozil pred nekolika mesici. Merim 170 centimentru a vazim 50 kilogramu, coz je samozrejme jasna podvaha. Zhruba tak asi od osme tridy zakladni skoly, kdy jsem prestal rust se moje vaha drzi mezi 50 az 57 kg. V posledni dobe, ale zacala celkem rychle klesat a jednu dobu jsem dokonce vazil 48 kg, coz me dost vydesilo a rozhodl jsem se neco delat. Problem ovsem je ze nechutenstvym rozhodne netrpim, spis naopak, mam jidlo rad a jim celkem casto a hodne. Dokonce bych rekl, ze jim daleko vice, nez vetsina prumernych lidi. Take musim rict, ze se snazim jist zdrave - poctive dodrzuji prijem ovoce a zeleniny stejne tak jako bilkovin a ostatnich dulezitych slozek potravy. Chodim pravidelne cvicit, plavat a navstevuji celkem casto saunu.

Vsude okolo mne se resi nadvaha a proto je velice tezke najit nejakou rozumnou radu na to jak pribrat na vaze. Moc rad bych vazil alespon 56 - 58 kilogramu, ale nevim jak na to. Byl bych moc rad kdybych se zde dozvedel nejaky rozumny a zdravy zpusob, jak nedrasticky pribrat na vaze.

Moc dekuji!
Michael

Reakce k tématu…

Re: K článku Jak přibrat na váze?
Autor: Karla [Reaguje na: verik36]
Datum: 26.10.2017, 16:13:45

Od odborníků? Mohu se zeptat od jakých? Přemýšlím, že si taky nechám poradit... Nějak se mi nedaří

Autor: verik36 [Reaguje na: Irena] [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 25.10.2017, 14:20:00

ahoj, měla jsem dříve taky hrozné problémy, protože jsem pořád hubla. Nakonec jsem to musela začít radikálně řešit kvuli otěhotnení, nechala jsem si poradit od odborníku a od té doby super :)

Jak přibrat na váze?
Autor: Lenka [Reaguje na: Irena]
Datum: 07.02.2014, 20:02:13

Ahoj. Je mi 19 let. Merim 171 cm a vážím 47 kg. Upřímě jsem se svojí postavou nespokojená. Vím že nikdo není dokonalý,ale já má na rozdíl od ostatních všude vidět kosti... jím zdravě, cvičím i jím víc než ostatní..atd...poslední dobou jsem ve velkém stresu..to je prícina.. navštívila jsem skoro veškeré web. stránky, ale nenašla jsem to co jsem chtěla
Prosím pomozte

Autor: Mell [Reaguje na: Irena]
Datum: 02.09.2011, 17:57:33

ahojky, narazila jsem na tuto diskuzi náhodou.. ze zdravotních důvodů mám nasazený B komplex forte a za měsíc jsem přibrala 5 kg!!!

Autor: Dan Pečenka [Reaguje na: Irena]
Datum: 03.01.2011, 12:42:11

Dobrý den, mám podobný problém, jsem 185 cm vysoký a vážím 68kg, chtel bych se dostat na 80kg, vitamin B nepomáhá přibrat ale pomáhá nabudit chuť k jídlu, na váze pomáhají přibrat různé nutriční bílkovinové nápoje s čímž by vám meli poradit v lékárně ale pokud se chcete vyhnout temto přípravkům, tak by se výživa mela skládat minimálně ze 300 gr komplexních uhlohydrátů, 100 g bílkovin a 2500 až 3000 kalorií denně, do jídelníčku zařadíme škrobnatou zeleninu, jako jsou brambory a fazole, stejně jako zrniny, krůtí maso, kuřata, ryby, vejce, avokáda, olivový olej, sýry, ořechy a semena, celozrnný chléb, těstoviny a obiloviny, pro děti je vhodný mačkaný banán.

Autor: Anulka Jahůdka [Reaguje na: monika]
Datum: 07.03.2010, 19:27:31

Poradim to mace s bilkovinovým protejnovým koktejlem a mám taky radu hodně lidí říka že pomáhají nutriční nápoje nebo tyčinky....
Jahůdka

Autor: Anulka Jahůdka [Reaguje na: Michael]
Datum: 07.03.2010, 19:21:08

Ahoj moje mamka me stejný problém...je ji skoro 40 a važi někdy i pod 50 kg kdybyste měli nákou radu jak přibrat tak prosím napište na skype:anulka barbienka klausová:
Moc děkuji Jahůdka

Autor: monika [Reaguje na: Michael] [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 05.01.2010, 23:02:59

zdravim mam stejny problem je mi20let a vayim 54 kilo a nechala jsem si udelat test nacukr a stitnou zlazu a mam stitnou zlazu furt jim i kdyzsem dojedla jsem unavena a hlavne jsem nervni zacala jsem brat bilkovinovy proteinovy koktyejl a za 14 dni jsem pribrala 3,2kg

Autor: Katka [Reaguje na: Irena]
Datum: 17.07.2009, 00:34:28

Dobrý den, mam ten samý problém je mi 21 let a vážim 49-50kg což je málo jsem hrozně hubená až je mi to líto. Byla jsem u doktorky ta mi poradila právě ten vitamín B ale to mi taky nepomohlo ptala jsem se na to i kamarádky která to brala a taky po tom nepřibrala...tak neví ze své zkušenosti si myslim že je ten vitamín B k ničemu možná to na každého působí jinak

Autor: Irena [Reaguje na: Michael] [Počet reakcí: 5, Zobrazit]
Datum: 03.07.2009, 16:06:50

Dobrý den, jsem ráda, že je také někdo s opačným problémem než je obezita. Já mám takovou dceru, je jí 20 let, měří 174 cm a váží nyní 53 kg. V pubertě jsem musela skoro zamykat ledici, protože byla schopná většinu věcí sníst a za hodinu přišla znovu, že má hlad. Jsem si naprosto jistá že anorexie to není, protože žijeme v jedné domácnosti. Dočetla jsem se, že by mohl pomoci i vitamin B , ale to je asi na dlouho. Výsledky ještě nejsou znát. Tak také nevím.

NEZAPOMEŇTE, TÉMA TÉTO DISKUZE JE:

K článku Jak přibrat na váze?

apaPODCAST

Podcastový tip

PharmDr. Petr Rejsek

Noc muzeí – tentokrát v č...

PharmDr. Petr Rejsek
25.06.2010

Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.

Noc muzeí, Zahradnické a ...

Mgr. Ladislava Valášková,...
05.06.2017

PharmDr. Ondrej Sukeľ

Nepovinné členství vytvář...

PharmDr. Ondrej Sukeľ
12.10.2015

XXI. Sjezd delegátů ČLnK

Lékárníci si zvolili nové...

XXI. Sjezd delegátů ČLnK...
07.11.2011

PharmDr. Ján Valjan

Novela novely má povolit ...

PharmDr. Ján Valjan
01.03.2010

Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.

Vánoční trhy v Kuksu a uk...

Mgr. Ladislava Valášková,...
19.11.2017

PharmDr. Štefan Krchňák

Nedostatek léčiv a implem...

PharmDr. Štefan Krchňák...
24.11.2014

PharmDr. Martin Beneš

Kontroly SÚKL 2. – distri...

PharmDr. Martin Beneš
07.04.2011

Ing. Jiří Pirner

Tématický týden - 40. výr...

Ing. Jiří Pirner
27.11.2009

Liz Hoctor

Current situation on the ...

Liz Hoctor
20.01.2010

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.