K článku Kam čert nemůže, alespoň zasmradí… – Diskuzní fórum – APATYKÁŘ®Diskuzní fórum – APATYKÁŘ®
Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaPODCASTOVÝ TIP
Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.

Vánoční trhy v Kuksu a ukončení sezóny 2017 v Českém farmaceutickém muzeu

Pravidelný podcast s Mgr. Ladislavou Valáškovou, Ph.D., vedoucí Českého farmaceutického muzea v Kuksu. Tentokrát živě nahrávaný na Vánočních trzích.

…o lékárenství víme vše!®

apaDISKUSNÍ FORUM – Konkrétní diskuze k tématu
» PŘIDAT NOVÉ TÉMA
» PŘEHLED VŠECH TÉMAT
» PRAVIDLA DISKUZE

TÉMA: K článku Kam čert nemůže, alespoň zasmradí… [Přečíst článek]

TÉMA ZAVEDL(A): Debefovi [Počet reakcí: 1, Zobrazit]
Datum: 06.09.2010, 23:04:09

Dobrý večer, pane doktore, vidím, že naše aktivita nezůstala bez odezvy. No, jsme rádi, že jste se nad sebou aspoň zamyslel. Pro ilustraci věrohodnosti vašich argumentů uvádíme, že sousloví \"mimo realitu\" použila v diskusi na stránkách ČLnK Mgr. Debefová. Asi by pro vás neměl být problém zjistit, že nám patří 2 lékárny s celkovými měsíčními tržbami nepřekračujícími 2 miliony korun. Nazvat tuto naši firmičku středně velkým až velkým uskupením lékáren je přinejmenším úsměvné (ale těší nás, jak velkým dojmem jsme na vás zapůsobili ;)
Závěrem chceme zdůraznit, že plně respektujeme to, že tento server je vašim projektem a máte plné právo s ním nakládat podle vlastního uvážení. Jen bychom ocenili, kdybyste se netvářil jako zastánce a podporovatel klasického lékárenství a apatyk v tom původním slova smyslu.
Filip & Markéta
Debefovi

Reakce k tématu…

Re: K článku Kam čert nemůže, alespoň zasmradí…
Autor: PharmDr. Martin Dočkal [Reaguje na: Debefovi]
Datum: 07.09.2010, 16:28:44

Vážení Debefovi,
přiznám se, že o žádné Vaší aktivitě nevím, jelikož Vás ani Vaši firmu osobně neznám. Ano, ve svém blogu jsem se zamyslel, nicméně nikoli nad reakcí Vaší (kterou čtu až nyní tady), ale nad reakcí jednoho nejmenovaného středně velkého řetězce k podmínkám a cenám inzerce na webu Lékárnická inzerce.

Ačkoli, když už jste to téma otevřeli - je opravdu firma s měsíčními tržbami v lékárenství přes 2 mil. tak malou firmičkou jak uvádíte? Možná, že řada kolegů z opravdu malých lékáren z tohoto Vašeho veřejného sdělení příliš nadšená nebude. Nemluvě o kriticích, kteří jsou dlouhodobě proti lékárníkům-majitelům zaměřeni, pro které je to jen voda na mlýn („nezaměstnanost roste a oni si stěžují, že mají jen 2 miliony měsíčně?“)…

K Vašemu výroku: "Jen bychom ocenili, kdybyste se netvářil jako zastánce a podporovatel klasického lékárenství a apatyk v tom původním slova smyslu."

Ad zastánce klasického lékárenství ve stručnosti následující:
To, jaké názory jsou mi blízké a čeho jsem zastáncem asi nejlépe posoudí ti, kdo mě znají a znají i tento portál těch 10 let co funguje. Jako jediný v oboru svou náplň nezměnil a nestal se e-shopem, alternativní poradnou, nehraje si na poradenství ad. Informuje jak o pozitivech, tak i negativech v oboru a nebojíme se, narozdíl od jiných, zveřejňovat i příspěvky lidí, jejichž názory nepatří v oboru mezi „žádoucí“. Z některých jiných diskuzních vláken se můžete rovněž přesvědčit, že můj názor je v tomto směru konzistentní a dlouhodobý. Vaše názory neznám.

Dlouhodobě podporujeme České farmaceutické muzeum - provozujeme jeho web, připravujeme propagační podcasty, díky kterým do muzea zamíří řada návštěvníků a přispíváme touto činností muzeu ročně několik desítek tisíc korun. Považuji to za samozřejmost.

Řadě kolegů jsme připravili zcela zdarma webovské stránky pro jejich odborné akce (např. Lékárnické dny apod.), propagujeme farmaceutické fakulty a jejich aktivity. Nepropagujeme jen lékárníky, ale i farmaceutické asistenty.

Portál pro lékárníky-majitele zorganizoval několikrát soutěž i-Lékárna a přinesl tak řadě z nich hodnotné ceny (např. zahraniční zájezdy, zde naleznete rozhovor s jedním z výherců, Lucií Šedovou).

Ad zastánce zaměstnanců:
Nechtěl jsem to původně psát takto otevřeně, abych nejitřil vášně, ale možná to mnohým konečně otevře oči. Vezměte, prosím, jako fakt, že výroky (a bohužel výhradně od některých majitelů-lékárníků) typu „ten póvl by se přece měl snažit a ne my za ně ještě platit“ mi opravdu, ale OPRAVDU vadí! Proto zaměstnancům 10 let pomáháme v hledání práce a dělat to tak budeme i nadále, i když se to některým nelíbí.

A perlička na závěr - některé pracovní weby nás kontaktovaly, že se jim nelíbí naše údajně dumpingové ceny. A pak se v tom vyznejte!

Přeji Vám oběma klid v duši.

PharmDr. Martin Dočkal
provozovatel portálu APATYKÁŘ®

NEZAPOMEŇTE, TÉMA TÉTO DISKUZE JE:

K článku Kam čert nemůže, alespoň zasmradí…

apaPODCAST

Podcastový tip

Helena Vaňkátová

Student Exchange Programm...

Helena Vaňkátová
13.07.2012

Doc. RNDr. PhMr. Václav Rusek, CSc.

Prof. RNDr. PhMr. Vladimí...

Doc. RNDr. PhMr. Václav R...
15.07.2011

Mgr. MUDr. Jaroslav Maršík

Reakce právního zástupce ...

Mgr. MUDr. Jaroslav Marší...
22.12.2008

PharmDr. Tibor Czuľba

Komerci v rámci soustavné...

PharmDr. Tibor Czuľba
16.01.2011

Živý záznam akce

1. Tématický den - Den lé...

Živý záznam akce
22.06.2008

Mgr. Michal Hojný

1. Tématický den - Co je ...

Mgr. Michal Hojný
19.06.2008

Veronika Petláková

Centrální datové úložiště...

Veronika Petláková
17.12.2008

Mgr. Jakub Dvořáček

Paralelní obchod s léčivy...

Mgr. Jakub Dvořáček
12.08.2013

PharmDr. Zdeněk Blahuta

Dozorové aktivity SÚKL cí...

PharmDr. Zdeněk Blahuta
03.08.2015

PharmDr. Ján Valjan

Rychlokvašené laborantky?...

PharmDr. Ján Valjan
22.09.2009

Artist page APATYKÁŘ® v iTunes [nové okno]
ISSN 1214-0252 | Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace: ověřit.