Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaNEJNOVĚJŠÍ LÉKÁRENSKÝ PODCAST
MUDr. Václav Jirků

MUDr. Václav Jirků: Pokud by se v Polsku třetina lékáren zavřela, nic by se nestalo, reforma měla přijít před deseti lety

První část rozhovoru s investičním ředitelem Penta Investments pro oblast zdravotnictví a retailu MUDr. Václavem Jirků o lékárenském trhu v Evropě, službách v lékárnách a online lékárenství.

…lékárenství začíná tady!

apaDISKUSNÍ FORUM – Konkrétní diskuze k tématu
» PŘIDAT NOVÉ TÉMA
» PŘEHLED VŠECH TÉMAT
» PRAVIDLA DISKUZE

TÉMA: K článku Okurky by měly být především v okurkové sezóně čerstvé a nezkažené [Přečíst článek]

TÉMA ZAVEDL(A): Lenka [Počet reakcí: 2, Zobrazit]
Datum: 10.08.2015, 12:22:40

Naprosto přesně napsáno, díky kolego!

Jak jsem to slyšela v televizi a pak tu reakci té doktorky (myslím nějaká šéfka praktiků) k tomu, myslela jsem, že mě vomejou?? Když jsem tady v jiném vláknu psala, že nás komora dostala do výkonů a teď dělá mrtvého brouka, ani ve snu mě nenapadlo, že spustí něco takového!!!

To je snad zlý lékárnický sen. To snad nemyslí vážně???

Reakce k tématu…

Re: K článku Okurky by měly být především v okurkové sezóně čerstvé a nezkažené
Autor: Mirek [Reaguje na: Lenka]
Datum: 11.08.2015, 08:32:23

Dobrý den,
vsadím krk, že si toto lékaři nenechají vzít. Navíc je tam poměrně složitá právní odpovědnost - bude při očkování lékárník vědět všechny zdravotní souvislosti daného pacienta? Kdo bude odpovědný za případné nežádoucí reakce, nedejbůh anafylaxi? Toto je cesta špatným směrem a absolutně nechápu, proč s tím lékárníci vůbec vyšli ven, pokud nemají evidentně nic projednané ani s úřady, ani s lékaři. Mně to připadá, že se tonoucí stébla chytá - co nás zrovna napadne to zkusíme.

Mirek

Autor: Lukin [Reaguje na: radek]
Datum: 10.08.2015, 15:09:33

Přesně tak, Radys. Kampaň začala, zvlášť když nejsou žádný výsledky, protože s nima každej vy.. Poslechni si posledního Blahutu, ten závěr je fakt hustej. Škoda, že Apatykář nedává na youtuba nějaký videjka "Making of", abysme viděli, jak byl vytočenej:-))

Jinak to Švédsko mi vyšlo, takže z tohodle blbákova naštěstí zanedlouho vypadnu. Jestli chceš, dám ti pak kontakt. Čus

Autor: Lenka [Reaguje na: radek]
Datum: 10.08.2015, 14:25:18

Fajn, ale bez ohledu na lékárníky, na celý obor? To snad muselo každému průměrně inteligentnímu dojít, že se to obrátí proti nám? Konzultovali to s někým? Dali jim lékaři aspoň náznak, že by to za nějakých okolností šlo? Já o ničem nevím a z těch reakcí v televizi je to jasné. Toto je cesta do pekla!!

Autor: radek [Reaguje na: Lenka] [Počet reakcí: 2, Zobrazit]
Datum: 10.08.2015, 13:17:31

bohužel myslí, nedivte se, předvolební kampaň reálně začala a tak se musí ukázat aktivita:-\
r

NEZAPOMEŇTE, TÉMA TÉTO DISKUZE JE:

K článku Okurky by měly být především v okurkové sezóně čerstvé a nezkažené

apaPODCAST

Podcastový tip

Jan Röder

Spolek českých studentů f...

Jan Röder

PharmDr. Martin Beneš

Kontroly SÚKL 1. – zdravo...

PharmDr. Martin Beneš

PharmDr. Ján Valjan

Česká pseudoefedrinová ka...

PharmDr. Ján Valjan

Jana Vedrová

Spiritus - brněnský stude...

Jana Vedrová

Karolína Veselá

Student Exchange Programm...

Karolína Veselá

PharmDr. Stanislav Havlíček

20 let České lékárnické k...

PharmDr. Stanislav Havlíč...

Mgr. Veronika Hrabcová

Norské lékárenství 3. – r...

Mgr. Veronika Hrabcová

Dr. Emil Zörner

Generický trh léčiv v ČR ...

Dr. Emil Zörner

Mgr. Jakub Dvořáček

Paralelní obchod s léčivy...

Mgr. Jakub Dvořáček

PharmDr. Lenka Doležalová

Příprava chemoterapie pro...

PharmDr. Lenka Doležalová...

ISSN 1214-0252 | Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace.